SUPERPAMIĘĆ W KAŻDYM WIEKU!

W związku z poszerzeniem oferty zapraszam zainteresowane osoby dorosłe na indywidualne treningi pamięci „Superpamięć w każdym wieku!”

FAKTY I MITY


Czy pamięć pogarsza się wraz z wiekiem? Czy zdrowa osoba osiągając wiek 40, 50, 60, 70 lat doświadcza nagle spadku koncentracji uwagi? Nie, to nie jest prawdą.

JAK TO JEST Z TĄ PAMIĘCIĄ?

Funkcjonowanie mózgu zależy od nas samych i aktywności jakimi go karmimy.
Mózg, tak samo jak mięśnie, potrzebuje ćwiczeń, by działać wydajnie jak najdłużej. To nasze „centrum dowodzenia”, które odbiera i wysyła tysiące sygnałów każdego dnia.

OFERTA

JAK PRACUJĘ:

Treningi mają na celu:

- wzmocnienie pamięci i koncentracji uwagi,
- rozwijanie myślenia logicznego, abstrakcyjnego i innowacyjnego.

Poprzez pracę i indywidualną uczestnicy będą wykonywać zadania, ćwiczenia i łamigłówki, które zaktywizują mózg i poprawią codzienne funkcjonowanie.

Świetna zabawa gwarantowana.

LOKALIZACJA, TERMINY, KOSZTY:

Treningi odbywają się raz w tygodniu w Pracowni Psychologicznej Logikamp w Poznaniu. Czas trwania pojedynczych zajęć to godzina zegarowa.
Cykl spotkań poprzedzony jest wstępną konsultacją, której celem jest ustalenie trudności doświadczanych przez uczestnika zajęć i opracowanie planu działania.

O MNIE:

Jestem Psycholożką, Psychoterapeutką i dyplomowaną Trenerką Zdolności Poznawczych.
Prowadzę treningi pamięci i uwagi dla dzieci w wieku szkolnym. Przekazuję im wiedzę i narzędzia niezbędne dla efektywnego i przyjemnego uczenia się. Indywidualnie pracuję z osobami z różnych grup wiekowych, bo wiem jak istotne jest systematyczne i przemyślane wspieranie pracy mózgu.
Zapisy i szczegóły możliwe są pod numerem telefonu: 506 355 380.
Chętnie odpowiem na Państwa pytania.
Magdalena Lizik