Poznajmy się

Praca marzeń!

Bycie psychologiem znaczy dla mnie wiele. To moja pasja i miłość. Odkąd pamiętam, chciałam pracować z ludźmi. Lubię ludzi i uważam, że każdy zasługuje na bycie wysłuchanym i zrozumianym.

Moje marzenie zaczęło się spełniać, gdy w 2007 roku otrzymałam dyplom magistra psychologii (UAM Poznań), rozpoczęłam pracę i szereg szkoleń. Dokładnie wiedziałam co chcę robić, chociaż wkrótce zrozumiałam też, że życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Co było dalej?

Pokonawszy przeciwności zdrowotne poszerzyłam swój bagaż doświadczeń i z większą tolerancją i zrozumieniem zaczęłam traktować niespodziewane wydarzenia. Jak się okazało, to co początkowo może się wydawać przeszkodą, staje się rodzajem trampoliny dającej więcej energii i siły do działania. W zgodzie z własnymi marzeniami i powołaniem, cały czas rozwijam się zawodowo. Sprawia mi to ogromną radość.

Co jest i będzie?

Jestem psycholożką o specjalności klinicznej, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo - behawioralnym, trenerką zdolności poznawczych (pamięć, uwaga, twórczość).
Jestem też mamą, co każdego dnia daje mi moc niezwykłych doznań. Dzięki moim dzieciom cały czas jestem ciekawa świata, z zapałem i optymizmem realizuję swoje projekty.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.